Bezpieczna Płatność
w Domu

Średnia Ocena
5/5
Wizyty 99. 121

MINIKLIMATYZATOR ZAPROJEKTOWANY SPECJALNIE DLA SAMOCHODÓW KEMPINGOWYCH - Jedyny zaprojektowany BEZ ZEWNĘTRZNEJ RURY dla maksymalnego komfortu wewnątrz kampera.

dzisiaj dla pierwszych 100 zamówień

zł 426 zniżka -50% do    zł 213

Przybywa do Domu

Jakość i Bezpieczeństwo

Gwarancja Satysfakcji

Bezpieczna Płatność w Domu

Wciąż można zamawiać przez krótki czas
Zniżkowe zapasy są na wyczerpaniu

W krótkim czasie od premiery stał się najczęściej używanym przez podróżujących kamperami na całym świecie!

Mini klimatyzator przeznaczony do samochodów kempingowych będzie prawdziwą rewolucją latem 2024 roku, idealną dla tych, którzy chcą cieszyć się latem w kamperze, zachowując chłód!

Upał może być naprawdę uciążliwy wewnątrz kampera, zwłaszcza gdy pojazd jest zaparkowany przez kilka dni. Mini klimatyzator BEZ węża to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji! Chłodzi wnętrze kampera w zaledwie 5 minut, nie zużywając przy tym zbyt wiele energii ani akumulatora i można go umieścić w dowolnym miejscu, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca.

Wygodne rozwiązanie zapewniające chłodzenie kampera nawet wtedy, gdy jest wyłączony!

SZYBKIE ŁADOWANIE PRZEZ USB

Można go łatwo naładować za pomocą dołączonego kabla USB, dzięki czemu można go wygodnie zasilać z PowerBanku, klasycznego gniazda zapalniczki lub standardowej wtyczki ściennej.

BRAK HAŁASU

Nowy model jest bardzo cichy, dzięki czemu można spać spokojnie podczas jego pracy.

NOWA TECHNOLOGIA Z WODĄ

Użytkowanie jest bardzo proste: umieść klimatyzator w dowolnym miejscu, wlej wodę do tacy (pełna taca pozwala na 8 godzin użytkowania), włącz klimatyzator i ciesz się świeżym, czystym powietrzem wewnątrz kampera.

Przybywa do Domu

Jakość i Bezpieczeństwo

Gwarancja Satysfakcji

Bezpieczna Płatność w Domu

Wciąż można zamawiać przez krótki czas
Zniżkowe zapasy są na wyczerpaniu

Filip Szymański

ocena 5 / 5
5/5

“Świetny przenośny klimatyzator do kamperów! Mały, ale naprawdę skuteczny, chłodzi wnętrze 5 do 7 minut po włączeniu. Trzymamy go na półce w szafce. Kiedy jesteśmy w drodze, można go wygodnie naładować z zapalniczki. Prawie zero hałasu. Absolutna konieczność dla wczasowiczów!”

Anna Piotrowski

ocena 4,8 / 5
4.7/5

“Prawdziwa rewolucja dla nas, wczasowiczów! Kompaktowy, wydajny i przede wszystkim bezproblemowy klimatyzator do zabrania na zewnątrz, gorąco polecam! Chłodzi, a także poprawia jakość powietrza w kabinie pasażerskiej. Podczas snu nie ma żadnego hałasu, podłączam go do prostego powerbanku i śpię 7-8 godzin jak sen!”

Wojciech Mazur

ocena 4 / 5
4/5

“Niezastąpiony mały klejnot dla tych, którzy uważają podróże kamperem za sposób na życie! Jest szczególnie idealny do wnętrza kampera, ale ponieważ jest łatwy w transporcie, używałem go również do chłodzenia namiotu podczas biwakowania i uważam, że jest to bardzo wygodne.”

Marcin Woźniak

ocena 4,8 / 5
4.7/5

“Byliśmy w drodze do Hiszpanii z naszym kamperem, klimatyzacja się zepsuła i jako alternatywa mogliśmy kontynuować naszą podróż dzięki temu mini klimatyzatorowi. Używaliśmy go podczas podróży podłączonego do zapalniczki i pozostaliśmy chłodni!”

Oferta Kończy Się Wkrótce

ZAMÓW TERAZ Z -50% RABATEM
426
213
  • 1 Mini klimatyzator do samochodów kempingowych
  • Szybka Wysyłka
  • Gwarancja Satysfakcji
  • Bezpieczna Płatność w Domu
ostatnie sztuki

dzisiaj dla pierwszych 100 zamówień

zł 426 zniżka -50% do   zł 213

WPROWADŹ SWOJE DANE PONIŻEJ, ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE, A MY ODDZWONIMY W CELU POTWIERDZENIA.

Seleziona un modulo valido

Cliccando “Completa l’acquisto” confermi di aver preso visione dell’informativa sulla privacy

Często Zadawane Pytania

Przesyłka ekspresowa jest BEZPŁATNA, przesyłka za pobraniem może wiązać się z dodatkowym kosztem w zależności od wybranej oferty.

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1/2 dnia roboczego.

Możesz zapłacić bezpośrednio przy dostawie do domu!

Oczywiście! Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni od jego otrzymania i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w ramach partnerstwa, więc nie jesteśmy ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który można znaleźć na naszej stronie. W związku z tym, jeśli masz jakiekolwiek prośby o zwrot pieniędzy lub inne problemy z produktami zamówionymi za pośrednictwem tej strony, powinieneś skontaktować się z oficjalnym sprzedawcą. My jednak jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i udzielić wsparcia. Produkty są recenzowane wyłącznie w celach informacyjnych: żadne konkretne wyniki nie mogą być w żaden sposób zagwarantowane, szanse powodzenia jakiegokolwiek wyniku różnią się w zależności od klienta. Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie można go zatem uznać za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia i recenzje na tym blogu zostały znalezione w Internecie, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, poinformuj nas o tym, a zostaną one natychmiast usunięte.